miejsca w Walvis Bay
Namibia
Walvis Bay
Walvis Bay
Region administracyjny:
Region Erongo
populacja:
62 096
kod telefoniczny:
+264-64
kod pocztowy:
13013-13015
Położenie na mapie Namibia
Walvis Bay
Supermarket spożywczy lub
Shoprite Walvis Bay
10th Street Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
WB Cash & Carry Super Liquor
Grand Avenue, Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Shop 4 Value
Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Pick n Pay Dunes
Cnr M36 &18th Road, Dunes Mall Erf 5433, Walvis Bay
Supermarket spożywczy lub
Supermarket
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Woermannbrock Supermarket
Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
The Corner Shop
Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Walvisbay
8Th St, Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Venus Supermarket
Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Pick n Pay Dunes Mall.
Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Oasis SuperMarket
Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Trust Market
Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Van's Supermarket
Walvis Bay
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Bankomat
Nedbank
Walvis Bay
Bankomat
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Standardbank ATM
14th Road, Walvis Bay
Bankomat
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
FNB ATM
Walvis Bay
Bankomat
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
First National Bank ATM
Walvis Bay
Bankomat
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Piekarnia
Artisan Bread, Bakery & Coffee Shop
17 8th Street East (Hage Geingob Street Light Industrial Area, Walvis Bay
Piekarnia
Kawiarnia
Restauracja
Jedzenie
Sklep
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Bank
Bank Windhoek
Walvis Bay
Bank
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Standard Bank Namibia
Kuisebmond, Walvis Bay
Bank
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Wesbank
Walvis Bay
Bank
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
BW Financial Advisors (Pty) Ltd
c/o 146 A Rikumbi Kandanga Rd and, 4th Street, Walvis Bay
Bank
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Nedbank (Ltd) Pty.
Walvis Bay
Bank
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Standard Bank
Walvis Bay
Bank
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
First National Bank
Walvis Bay
Bank
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
BW Financial Advisors (Pty) Ltd
146A Rikumba Kandanga Road, Walvis Bay, 21001
Bank
Finanse
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Bar
Protea Hotel by Marriott Walvis Bay
Corner of Sam Nujoma Avenue & 10th Road, Walvis Bay
Bar
Restauracja
Jedzenie
Kwatera
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Hickory Creek Spur
Shop 111, Dunes Mall, Walvis Bay
Bar
Restauracja
Jedzenie
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Styles Lounge
6 Diamond Street Kuisebmond Walvis Bay
Bar
Restauracja
Jedzenie
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
Protea Hotel by Marriott Walvis Bay Pelican Bay
The Esplanade, Walvis Bay
Bar
Kawiarnia
Restauracja
Jedzenie
Sklep
Kwatera
Punkt zainteresowania
Ustanowienie
czytaj więcej
📑
Walvis Bay wszystkie kategorie
Bank
Bankomat
Bar
Dentysta
Finanse
Jedzenie
Kawiarnia
Kwatera
Lekarz
Naprawa samochodów
Piekarnia
Poczta
Posiłki na wynos
Przesłanka
Punkt zainteresowania
Restauracja
Sklep
Stacja paliw
Supermarket
Supermarket spożywczy lub
Szpital
Ustanowienie
Zdrowie
↑